IN THE FIELD
Maintenance Magazine 149 – september 2020
Laserreinigen
Een ‘zachte’ en circulaire oplossing

Danny Erreweyaert: “Bij Evonik kadert laserreinigen in een meer algemene strategie rond circulair onderhoud.” (Foto Evonik)

Senna Palinckx: “Bij het zoeken naar een remedie die geen extra afval zou opleveren of de contaminatie verder zou verspreiden ontdekte ik laserreinigen.” (Foto Evonik)

Reinigingswerken van blind/eindflenzen bij Evonik. (Foto Evonik)

Laserreiniging van een tank. (Foto Netalux)

Laserreinigng ideaal voor turbineschoepen. (Foto Netalux)
PreviousNextIn het kader van de circulaire economie komt laserreinigen stilaan op de voorgrond. Deze manier om industriële vervuiling weg te nemen produceert immers geen secundair afval. En is dus ook bijzonder interessant voor onderhouds- en reinigingswerkzaamheden.
De volledige tekst van dit artikel is enkel toegankelijk voor geregistreerde gebruikers. Registreer u GRATIS.
Met uw login en wachtwoord krijgt u meteen ook volledige toegang tot alle websites van FCO Media:
Aquarama, Cool & Comfort, De Onderneming, Dimension, FM Magazine, Maintenance Magazine, Riorama, Top Security.
Nieuwe gebruiker
E-mailadres is ongeldig
Na GRATIS registratie:
- Leest u volledige artikels.
- Kunt u het magazine online lezen of downloaden.