Massale geopolitieke uitdagingen, een veranderende toeleveringsketen, hoge tarieven en schaarse grondstoffen. Toch gonsde het in de beurshallen van Düsseldorf. Een hele sector toonde haar ongebroken wilskracht, om de toekomst actief vorm te geven.
Er zijn veerkrachtige materialen nodig, onder andere voor de defensie-industrie; de markt heeft behoefte aan betrouwbare producenten en zet in op nieuwe leveringsketens.
wire en Tube kwamen dus precies op het juiste moment. Het thema defensie wint aan betekenis, nieuwe bezoekersdoelgroepen stroomden naar de beursstands en vonden concrete oplossingen voor hoge eisen aan materiaal en kwaliteit. Daarbij was er ook een vakprogramma met inspirerende premières.
2.600 exposanten uit 65 landen bewijst de internationale uitstraling en een blijvende toonaangevende positie. De volledige waardeketen was aanwezig op 119.000 vierkante meter in 16 beurshallen.
In het middelpunt stonden kunstmatige intelligentie, robotica, duurzame energie en de energietransitie, niet als modewoorden, maar als tastbare realiteit.
De vakbezoekers kwamen uit 130 landen naar Düsseldorf, met een evenredige verdeling van het aantal traditionele en nieuwe doelgroepen die de beurshallen bezochten.
Volgende afspraak: wire en Tube van 3 tot en met 7 april 2028.